Реєстрація
Створити статтю

Що робити зі старими телефонами? Це залежить від їхньої системи

Ця стаття доступна українською мовою
смартфони

Дослідження показують, що користувачі по-різному ставляться до старих смартфонів. Все залежить від операційної системи.

Наразі розвиток смартфонів помітно сповільнився порівняно з темпами розвитку з 2010 по 2017 рік. Зараз 2-3-річні пристрої дуже часто все ще отримують оновлення програмного забезпечення або принаймні оновлення безпеки, а їхні компоненти дозволяють їм ефективно працювати з багатьма додатками.

Нещодавній звіт, присвячений поведінці користувачів, які щойно замінили свій пристрій на новий, демонструє значні відмінності у використанні старих моделей залежно від операційної системи, під управлінням якої працює старий смартфон.

Звіт, представлений компанією Consumer Intelligence Research Partners, показує, що 43% користувачів iPhone вирішили замінити свій iPhone, 36% споживачів залишили його як запасний пристрій або віддали члену сім'ї, а 7% користувачів продали його третій стороні.

Для власників Android-смартфонів статистика зовсім інша. Цілих 65% користувачів залишають свій старий смартфон у себе або передають його комусь із членів сім'ї. Лише 14% власників віддають свою техніку на обмін.

Великі розбіжності в моделях, пов'язаних з використанням старого смартфона, пов'язані із залишковою вартістю техніки Apple і пристроїв інших виробників. Два-трирічний iPhone дуже часто все ще офіційно продається і підтримується, а його вартість є високою порівняно з початковою ціною і конкуренцією з боку Android. Крім того, програми зворотного викупу надають преміальність техніці Apple, а iPhone відомий своєю дуже довгою підтримкою. Вищезазначені фактори означають, що смартфони від Apple дуже часто отримують друге життя.

terazus.com є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація terazus.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Додати


Інші статті рубрики